Zabezpiecz nadzór saperski na budowę

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co zrobisz jeśli znajdziesz niewybuch w miejscy gdzie wymarzyłeś sobie piwnicę, jak zareagują twoi sąsiedzi kiedy wykopiesz pocisk od moździerza tam gdzie będzie kiedyś twoje szambo?To oczywiście skrajne i trochę śmieszne przykłady, ale wcale nie niemożliwe.

Usługi saperskie są potrzebniejsze niż myślisz

nadzór saperski na budowę Nie mówimy tutaj o pracach wykopaliskowych na poradzieckich poligonach, tylko np. o pracach budowlanych w centrum Warszawy. Takie sytuacje w miastach zdarzają się bardzo często. Policjanci zmuszeni są ewakuować bloki mieszkalne w pobliżu budowy, a twoja inwestycja jest w negatywnym centrum uwagi mediów oraz prokuratora. Dlatego pamiętaj żeby mieć nadzór saperski na budowę. Taka usługa to nie tylko zabezpieczenie przed niewybuchami, czy usuwanie pojemników z substancjami łatwopalnymi, żrącymi i trującymi. To też szkolenia dla twoich pracowników, to fachowcy którzy rozwieją twoje wszelkie wątpliwości dotyczące nietypowych znalezisk. Ludzie którzy użyją najnowszej technologii do ochrony twojego mienia. Ziemia skrywa nie tylko skarby, ale także materiały niebezpieczne. Dlatego właśnie odpowiedzialność nakazuje zatrudnienie specjalistycznej firmy, która ustanowi nadzór saperski nad twoją budowę. Zwolni cię w ten sposób z odpowiedzialności za śmierć lub utratę zdrowia osób trzecich, oraz twoich pracowników. Wybawi od wypłaty dużych odszkodowań i kar związanych z kontrolą BHP. Nie wahaj się zainwestować w bezpieczeństwo swoje i twoich pracowników.

Pamiętając że pracownik to człowiek który codziennie poświęca osiem godzin życia budując dobrobyt twój i twojej rodziny. Zapewnij mu odpowiedzialną i profesjonalną opiekę saperską, szkolenia i kontakt pod którym będzie mógł zgłaszać podejrzane znaleziska.