Warszawskie studio foto

Jestem fotografem cieszącym się sporą renomą. Swoje doświadczenie zbieram od kilkunastu lat. Wykonuję wiele rodzajów fotografii, jednakże to w studyjnej czuję się najbardziej swobodnie. Zlecenia wykonuję na terenie całej Polski, często pracując dla wielkich marek. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ czuję się doceniany. Kolejne zlecenie przypadło mi akurat w studio, w stolicy naszego kraju.

Praca w warszawskim studio fotograficznym

studio zdjęciowe w WarszawieSwoje pierwsze kroki z fotografią stawiałem w wieku zaledwie kilku lat. Pasją do tej pięknej dziedziny zaraził mnie mój dziadek, który dokumentował nasze rodzinne życie. Dorastałem więc w towarzystwie kolejnych aparatów, biorąc również udział w wielu fotograficznych konkursach. Bardzo często kończyły się one dla mnie bardzo dobrze, gdyż sporą część z nich wygrałem. Wielu mówiło i powtarza mi to też do tej pory, że jestem osobą, która posiada wielki fotograficzny talent. Dlatego też postanowiłem wykształcić się właśnie w tym kierunku. Teraz, po kilkunastu latach pracy sam mogę decydować, których zleceń chciałbym się podjąć. Tym razem postanowiłem podjąć zlecenie jednej ze stołecznych marek. Miejscem mojej pracy było być studio zdjęciowe w Warszawie. Bardzo się cieszyłem na tę fuchę, gdyż wymagała ona ode mnie sporej porcji kreatywności. Takie zlecenia lubię najbardziej! Z wielką ekscytacją pojechałem na miejsce swojej pracy. Studio było wyposażone wręcz rewelacyjnie!

Jestem szczęśliwy za każdym razem, kiedy przychodzi mi pracować ze świetną ekipą ludzi, w doskonale wyposażonym studio fotograficznym. To warszawskie, w którym miałem okazję pracować ostatnio, bardzo przypadło mi do gustu. Mam nadzieję, że niebawem znowu się w nim pojawię. Z pewnością jednak będę je polecał wśród swoich znajomych fotografów!