Tanie noclegi dla pracowników

Firmy oddelegowujące swoich pracowników do pracy w innym mieście bardzo często wynajmują dla swoich ludzi noclegi. Czasem zdarza się, że zapewnienie noclegów jest warunkiem do tego, żeby pracownicy zgodzili się na pracę z daleka od domu. Natomiast każdej firmie zależy na tym, żeby noclegi pracownicze były tanie, ale możliwie jak najbardziej komfortowe.

Ile kosztuje najtańsze nocowanie pracownicze?

wyjątkowo tanie noclegi - dąbrowaTrudno jest jednoznacznie określić cenę noclegów dla pracowników. Wszystko zależy od warunków wynegocjowanych przez właścicieli firmy, której pracownicy mają mieć załatwione nocowanie. Można tylko napisać w jakiej cenie są noclegi, które obecnie można uznać za najtańsze. Jest to śmieszna cena, ale pokój dla dwojga pracowników może kosztować niespełna trzydzieści złotych za dobę. I to pokój wyposażony w łazienkę, media oraz telewizję satelitarną. W pokoju dla dwóch pracowników są oczywiście dwa osobne łóżka, ale to przecież oczywiste. W każdym razie trzydzieści złotych za dobę to naprawdę niewielka cena. W przeliczeniu na jednego pracownika to wychodzi raptem piętnaście złotych. Jeśli pomnożymy ten koszt przez dwadzieścia dni roboczych to okazuje się, że wyjątkowo tanie noclegi – Dąbrowa wychodzą po około trzystu złotych za cały miesiąc za jednego pracownika. To jest naprawdę nadzwyczaj tanio. Jakikolwiek hotel w najtańszej wersji kosztowałby tyle przez tydzień. Każda firma na pewno skusiłaby się na taką ofertę noclegową dla pracowników.

Jeśli chodzi o nocowanie pracowników to obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie im noclegów w mieście, w którym pracują oni w delegacji. Na szczęście najtańsze opcje noclegowe to koszty rzędu trzystu złotych miesięcznie. To naprawdę bardzo mało. Chyba każda firma może sobie pozwolić na takie koszty. W zamian zapewnia się pracownikom komfortowy odpoczynek pomiędzy jedną a drugą dniówką.