Weselna foto budka – wady i zalety

Weselne foto budki od kilku lat nieśmiało wkraczają na polskie wesela. Niemniej nadal wiele osób pochodzi sceptycznie do tego pomysłu. Warto zatem wiedzieć czym się ono wyróżnia i co za tym czy warto w ogóle brać je pod uwagę w trakcie organizacji wesela?

Co warto wiedzieć o weselnej foto budce

weselna foto budka w łodziWeselna foto budka to zautomatyzowane urządzenie, które służy do robienia i drukowania zdjęć. Wielkość foto budki, czyli to ile osób się w niej zmieści, jak i to w jakiej formie drukowane są zdjęcia zależy od samego rodzaju automatu. Niemniej jest to dodatkowy sposób na stworzenie pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Czy jednak to rozwiązanie rzeczywiście ma szanse się sprawdzić? W zasadzie trudno tak do końca powiedzieć, według ogólnych statystyk foto budka to rozwiązanie, które w Polsce nie cieszy się największą popularnością, niemniej może się podobać. Tyczy się to zwłaszcza osób młodszych, choć bynajmniej nie chodzi tu tylko o dzieci. Dlatego jeśli naszymi gośćmi będą raczej młodzi ludzie, skorzy do zabawy i wygłupów, to warto wziąć taką atrakcję pod uwagę, bo na pewno będzie się ona cieszyć sporo popularnością. Jeśli natomiast na weselu znaczna część stanowią osoby starsze to raczej nie ma co liczyć na to by się one nasz propozycją zainteresowane. Jeśli natomiast chodzi o to czy się to opłaca? Nie ma co ukrywać, ze jest to dodatkowy wydatek, ogólnie można przyjąć ze koszt to nieco poniżej 1 tys złotych. niemniej cena może się zmieniać, weselna foto budka w łodzi będzie kosztować mniej niż ta w warszawie a więcej niż ta w bydgoszczy. Czy zatem warto wydać te pieniądze?

Jeśli zależy nam na dodatkowych atrakcjach to warto wiać to rozwiązanie pod uwagę. Niemniej liczmy się z tym, ze nie wszyscy muszą być zainteresowani dlatego zanim wydamy pieniądze warto się zastanowić nad tym czy naszym gościom taka atrakcja przypadnie do gustu.