Sąsiadka poleca mi producenta opakowań do ciastek

Zainwestowałam we własną cukiernię. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu i pomocy finansowej ze strony moich rodziców, mogłam sobie pozwolić na własny sklep. Wszystko produkuję samodzielnie a największym zainteresowaniem cieszą się ciastka.

Polecony producent sprzedał mi opakowania na ciastka

polecany producent opakowań na ciastkaMam swój własny przepis na ciastka, który kiedyś przekazał mi babcia. Od pokoleń jest on dziedziczony w rodzinie i postanowiłam go wdrożyć. Moją cukiernię odwiedzają ludzie z całego osiedla. Codziennie rano przychodzi do mnie sąsiadka po ciastka i pewnego razu zapytała mnie, dlaczego nie zainwestuję w porządne opakowania do tych ciastek. Dodała, że jest taki polecany producent opakowań na ciastka, u którego mogę złożyć zamówienie wedle życzenia a i niewiele za to bierze. Sąsiadka miała rację. Jeżeli klienci mają mnie poważnie traktować to muszę zainwestować w porządne opakowania. Dopytałam od razu, gdzie znajduje się ten polecany producent opakowań na ciastka i postanowiłam tam się udać. Ja to miałam już swoje wyobrażenie jak mają wyglądać opakowania na ciastka. Skoro przepis jest tradycją rodzinną  to opakowanie również musi być ładne. Kiedy dotarłam na miejsce to przedstawiciel firmy oprowadził mnie o halach produkcyjnych i pokazał jakiego rodzaju opakowania mają w ofercie. Kiedy poznałam ceny to od razu wiedziałam, że trafiłam do dobrego miejsca. Od razu zakupiłam opakowania do ciastek, które były wręcz idealne. Teraz klienci na pewno częściej będą kupowali moje ciastka. Jestem wdzięczna sąsiadce za pomoc.

Z producentem współpracuję na stałe i zamawiam u niego opakowania do wszystkich wyrobów cukierniczych. Interes kręci się coraz lepiej a ja zaczęłam nawet sporo zarabiać. Moja cukiernia jest dość znana w okolicy i co ważne ceniona.