Rowery Kross to profesjonalizm i bezpieczeństwo

Każdego dnia, producenci rowerów, ulepszają swój sprzęt, a ilość proponowanych rozwiązań technicznych rośnie w zastraszającym tempie. Wraz z nadejściem cieplejszych, a wkrótce gorących dni widzimy coraz więcej rowerzystów, na coraz to nowszym sprzęcie.

Kross Evado to wybór dla doświadczonych rowerzystów

kross evado 7.0Rower musi spełniać przede wszystkim dwa kryteria: bezpieczeństwo i funkcjonalność. Wśród wielu modeli i producentów, warto przyjrzeć się Kross Evado 7.0. To rower dla bardziej doświadczonych i wymagających użytkowników. Jest przeznaczony głównie do jazdy po twardych nawierzchniach. Rama poddana Hydroformingowi oraz wyjątkowo lekkie aluminium Lite, sprawiają, że rower jest lekki oraz odpowiednio sztywny i wyważony, dzięki czemu jest możliwe uzyskiwanie wysokich prędkości. Sprzęt kross evado 7.0, jest wyposażony w hamulce tarczowe, co pozwala na wyjątkowe szybkie i sprawne, hamowanie. Natomiast osprzęt firmy Shimano, zagwarantuje nam płynność zmiany przełożeń i najlepszą jakość przerzutek na rynku. Przedni amortyzator, to Suntour NEX HLO, z możliwością blokady – czyli jeden z najlepszych, w tym przedziale cenowym. Rower Kross Evado, zadowoli nawet najbardziej wybrednego pasjonata rowerowych eskapad. Jest dostępny zarówno w wersji dla panów, jak i pań, co sprawia, że możliwe będą wycieczki we dwoje, na sprzęcie tej samej klasy. Cena, jak na tak wysokiej klasy sprzęt, jest naprawdę niska, co stanowi dodatkowy atut i często przekonuje najmocniej.

Jeżeli szukasz roweru, który sprawdzi się w każdych warunkach i będzie bezpieczny, bez względu na teren, w jakim się poruszamy to Evado, zaspokoi gust każdego rowerowego maniaka. Rower będzie nam służył długie lata, w dodatku producent oferuje długoletnią gwarancję, w przypadku jakiejkolwiek awarii.