Promocje deweloperów na nowe mieszkania

Planując zakup mieszkania warto poczekać na promocje, które bardzo często pojawiają się u deweloperów. Jak to zwykle z promocjami bywa ogłasza się je zawsze wtedy, kiedy zostają do sprzedania ostatnie sztuki towaru. Nie inaczej jest w przypadku inwestycji deweloperskich. Najlepsze promocje ogłaszane są na ostatnie mieszkania, które się nie sprzedały.

Co można zyskać w promocji u deweloperów?

developer lublinKupno nowego mieszkania w atrakcyjnej cenie udaje się zawsze tym, którzy w podejmowaniu swojej decyzji są najbardziej cierpliwi. Jeśli skorzystamy z oferty dewelopera zanim jeszcze na dobre ruszy budowa to raczej na tym nie skorzystamy. Najwięcej można zyskać wówczas, kiedy cała inwestycja jest już ukończona a developer Lublin ma do sprzedania jeszcze kilka mieszkań. Do najczęściej oferowanych gratisów należą przede wszystkim garaże lub miejsca postojowe. W normalnej ofercie kosztują one od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. W promocji do ostatnich nieruchomości taki garaż lub miejsce postojowe można otrzymać za przysłowiową, ale faktyczną złotówkę. Niektórzy deweloperzy decydują się też na obniżenie cen ostatnich mieszkań. Obniżki mogą sięgać nawet dwudziestu procent, bo w przypadku nowych mieszkań jest kwotą bardzo znaczącą. Często stosowanym sposobem na przyciągnięcie klientów stosowanym przez deweloperów jest również darmowe wykończenie wnętrz według projektu klienta, co jest chyba najlepszą z wszystkich propozycji.

Jeśli uważnie śledzi się inwestycje deweloperów to można łatwo wywnioskować, które mieszkania się sprzedają a które nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. Prawdopodobnie na takie właśnie mieszkania prędzej czy później pojawią się jakieś promocje. Chcąc zaoszczędzić na kupnie mieszkania trzeba wykazać się dużą cierpliwością.