Polecany i solidny kantor

W najbliższym czasie wybieram się na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Planuję odwiedzić moją dawno nie widzianą przyjaciółkę, która już od kilku lat mieszka w Londynie i bardzo dobrze jej się tam żyje. Nigdy jeszcze u niej nie byłam, w ogóle nigdy nie byłam w Wielkiej Brytanii i mam lekką tremę. na szczęście przyjaciółka wyjdzie po mnie na lotnisko, więc wszystko będzie dobrze. Planuję w Londynie także większe zakupy.

Gdzie kupić funty

wymiana funtaJednak zanim wyjadę w podróż i zanim zrobię moje wielkie, wymarzone zakupy, muszę się do podróży przygotować. Kupiłam już ubezpieczenie podróżne, nigdzie się bez ubezpieczenia nie ruszam, bo nigdy nic nie wiadomo. W sumie dokonałam już większości koniecznych zakupów, mam prezenty dla przyjaciółki. teraz pozostaje mi jeszcze znalezienie miejsca, gdzie możliwa jest najbardziej korzystna wymiana funta> Wiem, że niektórym ludziom jest to obojętne czy wymienią funty w tym kantorze czy w tamtym, te kilka groszy na funcie nie robi im wielkiej różnicy. Jednak dla mnie są to spore pieniądze. Przez długi czas oszczędzałam na te wycieczkę i chciałabym na niej jak najwięcej skorzystać, dlatego szukam kantoru, gdzie uda mi się dokonać jak najbardziej korzystnej wymiany. Podobno taki kantor znajduje się w centrum miasta, będę musiała się tam wybrać i dokonać wymiany, jeśli kurs okaże się rzeczywiście tak dobry, jak mówili moi znajomi, tam właśnie kupię funty na wycieczkę.

kiedy planujemy wyjazd do wielkiej Brytanii, dobrze jest zaopatrzyć się w gotówkę. Oczywiście karty są obecnie bardzo popularne, ale lepiej mieć na wszelki wypadek ze sobą kilka funtów. Bardzo ważne jest, aby kupić funty po jak najbardziej korzystnym kursie. W tym celu musimy zapoznać się z kursem w poszczególnych kantorach i dokonać wymiany tram, gdzie się to najbardziej opłaca.