Pielęgnacja męskiego zarostu kosmetykami Apothecary 87

Dla wielu osób posiadacze wąsów i bujnych bród nie poświęcają im za dużo czasu. Pozwalają im po prostu rosnąć i to wszystko. Jednak zadbany zarost wymaga odpowiedniej i troskliwej pielęgnacji, a stosowane codzienne kosmetyki muszą być odpowiednio dostosowane to tej części męskiego zarostu.

Jak dbać o brodę i wąsy?

apothecary 87Podobnie jak włosy na głowie, tak broda i wąsy w ciągu dnia brudzą się, szczególnie, że mają kontakt z jedzeniem i piciem,  Naskórek pod nimi może mieć tendencję do złuszczania. Aby jednak utrzymać brodę i wąsy w czystości i nienagannej elegancji należy odpowiednio o nie zadbać. Nie można stosować tych samych kosmetyków, które używane są do włosów na głowie. Spośród produktów wielu firm, dostępnych na rynku, na szczególne uznanie zasługuje apothecary 87. Poszczególne linie produktów zostały skomponowane ze szczególną troską o męską skórę, która wbrew pozorom, jest podatna na podrażnienia. Zawierają naturalne składniki, o doskonalej jakości. Ich zastosowanie stanowi nie tylko wyraz dbałości o własny wygląd. Balsamy do zarostu nawilżają go i odżywiają. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się miększe, a co ważniejsze, ułatwiają układanie brody i wąsów. Naturalne olejki sprawiają, że zadbany zarost nie przejmuje nieprzyjemnych zapachów z otoczenia, a pachnie naturalną nutą dymu, przyjemna dla każdej kobiety. Uzupełnieniem serii kosmetyków są wysokiej jakości akcesoria, jak na przykład grzebienie do włosów.

Broda  i wąsy, podobnie jak fryzura na głowie, wymagają utrzymywania w czystości. Stosowane kosmetyki mają pomóc w nadaniu eleganckiego i zadbanego wyglądu, Wybierając je, warto zwrócić uwagę na wysoką jakość i zastosowane produkty. Zestaw wosk i olejek lub wosk i balsam to absolutne minimum dla każdego brodacza.