Naturalne farby Khadi

Każdy z nas ma wizję swojego idealnego koloru na włosach. Niektórzy z nas chcą podbić swój własny kolor, aby lśnił świeżością, a inni tuszują pierwsze siwe włosy. Są też osoby, które chcą po prostu mieć inny kolor włosów. Jedynym ogniwem łączącym jest to, iż każdy chce trwałej koloryzacji. 

Idealny odcień brązu z Khadi

khadi ciemny brązO idealny odcień brązu czasami jest ciężko, ponieważ najczęściej dostajemy brąz z rudymi refleksami albo taki który wypłukuje się po dwóch myciach głowy i staje się matowy i wypłowiały. Nie zachęca to do ponownego zakupu farby chemicznej albo drogiej koloryzacji u fryzjera. Ciekawą opcją może być Khadi ciemny brąz, który trzyma się naprawdę rewelacyjnie. Jako, iż jest to henna warto zaznaczyć, że farba naturalna wchodzi w głąb włosa, dzięki czemu są one grubsze i mocniejsze. Już po kilku farbowaniach możemy zauważyć, iż kolor schodzi coraz wolniej. Warto też zaznaczyć, że jest to farba naturalna, a więc nie trzeba bać się tego, że farbujemy za często albo trzymamy masę hennową za długo na włosach. Im dłużej na włosach tym efekt mocniejszy i trwalszy. Opcją są również dodatki do henny, które mogą nadać kolorowi cieplejszych bądź zimniejszych tonów, jednak nie jest to obowiązkowy punkt farbowania naturalnego. Henna Khadi to idealna opcja dla tych, którzy lubią sami eksperymentować, farby chemiczne ich podrażniają, a kolor i tak niezbyt zadowala. Dzięki Khadi ciemny brąz jaki chcieliśmy będzie z nami na długo i uzyskamy wiele komplementów.

Khadi to świetne farby, które są w stanie zapewnić długotrwałą, naturalną koloryzację. Włosy po niej będą w kolorze, o którym zawsze marzyliśmy, a do tego zyskamy pogrubienie włosa i naturalny błysk. Warto zainteresować się tego typu koloryzacją, ponieważ jest naprawdę rewelacyjną opcją.