Nasiona medycznej konopii

Generalnie to w naszym kraju marihuana przez mnóstwo osób jest postrzegana tylko i wyłącznie negatywnie. Mało kto zdaje sobie sprawę jednak z tego faktu, że zdecydowanie bardziej szkodliwe od marihuany są papierosy, alkohol czy nawet cukier, którego ogromne ilości znajdują się w napojach gazowanych. Marihuana jest w stanie bardzo mocno wspomagać nasze zdrowie.

Najlepsze nasiona marihuany

amnesia haze nasionaKonopie indyjskie zwane są potocznie marihuaną. Prawidłową nazwą tej rośliny jest Cannabis Indica. Możemy niekiedy spotkać się również z innymi gatunkami. Szczególnie często ostatnimi czasy słyszy się o odmianie Sativa. W świecie medycyny naturalnej bardzo dużym uznaniem cieszy się zaś odmiana Amnesia Haze nasiona tego gatunku są dostępne głównie w sieci. Najlepszym dystrybutorem takich nasion są dwie firmy znajdujące się w Amsterdamie. Odmiana Amnesia Haze wyróżnia się tym, że ma lekko cytrusowy smak, który jest szczególnie ceniony przez koneserów. Odmiana ta powstała poprzez skrzyżowanie trzech różnych gatunków konopii. Odmiana o której mowa mimo swojej nazwy nie ma jednak absolutnie nic wspólnego z utratą pamięci. Jest w jej przypadku zupełnie odwrotnie. Systematyczne korzystanie z tych darów natury może sprawić, że będziemy mogli zapamiętywać o wiele więcej niż kiedyś. Dodatkowo poprawić się może nasza koncentracja. Marihuana z gatunku Haze wpływa również bardzo dobrze na odporność naszego organizmu.

Zarówno w konopiach indyjskich jak również przemysłowych znajduje się ogromna ilość antyoksydantów. Oznacza to dla nas tyle, że systematyczne korzystanie z produktów konopnych pochodzących od wspomnianych gatunków może pomagać w walce z nowotworami. Amnesia Haze w postaci nasion jest obecnie dostępna głównie w Internecie oraz za granicą.