Moje ulubione dekoracje do domu

To, jak wygląda mój dom jest dla mnie bardzo ważne. Czuję się źle w brzydkich wnętrzach. I nie mam na myśli tego, że każde mieszkanie nie w moim stylu uważam za brzydkie. Chodzi mi o mieszkania brudne i niezadbane. Urządzając mieszkanie bardzo się przykładałam tak by wyglądało ono interesująco. Uważam, że w domu ważną rolę odgrywają dodatki.

Lubię kupować wyjątkowe dekoracje do domu

ekskluzywne dekoracje do domuLubię otaczać się ładnymi rzeczami. Nie lubię nudy i zawsze szukam jakichś wyjątkowych rzeczy, zarówno jeżeli chodzi o moje mieszkanie, ale też i na przykład moja garderoba jest całkiem spora i wypełniona naprawdę ciekawymi ciuchami. Myślę, że mój dom odwzorowuje moją osobowość i to czym kieruję się w życiu. Bardzo lubię kupować ekskluzywne dekoracje do domu – uważam, że mój dom tak jak ja musu być jedyny w swoim rodzaju i nie chcę by wyglądał jak większość domów. Mój dom ma duszę. Z ekskluzywnych dodatków bardzo lubię kupować np. zapachowe świece – ale nie takie zwykłe, tylko duże świeczki umieszczone w ozdobnych szkłach, tak by były one jednocześnie ozdobą. Lubię też rzeźby i mam ich w domu kilka – są to małe rzeźby, ale dodają one uroku pomieszczeniom. Moim zdaniem dekoracją domową jest też oświetlenie i urządzając pokoje w domu bardzo zwracałam uwagę na to by w każdym pomieszczeniu znalazły się fajne dizajnerskie lampy, które będą pasować do reszty wyposażenia.

Obecnie zastanawiam się nad remontem i całkowitą zmianą aranżacji mojej kuchni. Jednakże będzie to naprawdę duży wydatek, więc czekam jeszcze na jakąś premię w pracy. Oczywiście moja nowa kuchnia z pewnością będzie urządzona w eleganckim stylu i będzie w niej dużo dodatków, które uczynią ją przytulną ale i bardzo dizajnerską. Parę dni temu udało mi się zamówić już pierwszy dodatek do kuchni – metalowy chlebak bardzo znanej firmy.