Kto w Warszawie robi meble na wymiar?

Podejrzewam, że większość ludzi ma tak jak ja: do momentu kiedy nie znajdę ideału – będę go poszukiwać. Najlepszym tego przykładem w moim życiu było poszukiwanie mieszkania. Chciałam by było takie jak sobie wymarzyłam, dlatego przeprowadzałam się kilka razy. Ostatni raz był wyjątkowo emocjonalny.

Szafa we wnęce – idealne rozwiązanie małych mieszkań

szafy wnękowe na wymiar warszawaZnalazłam mieszkanie, które wydawało mi się idealne, ale miało raptem dwa pokoje. Bardzo duży metraż wypełniały wnęki, które aż kusiły by je zagospodarować. Lubię niestandardowe kształty, nie są oklepane. Oczyma wyobraźni widziałam już szafę w jednej wnęce. Gdyby udało mi się ją zrobić, tak jak sobie to zaplanowałam, miałabym w niej mnóstwo miejsca. Idealnie pomieściłaby wszystko co planowałam. Musiałam poszukać kogoś kto robi szafy wnękowe na wymiar warszawa musiała mieć przynajmniej kilkanaście takich firm i prywatnych ogłoszeń. Rzeczywiście, godzinę później miałam już niemałe rozeznanie w temacie, a popołudniu wykonałam już pierwszy telefon. Mimo że sama miałam wizję takiej szafy wnękowej to ciekawa byłam co zaproponuje mi firma stolarska. Sama mogłam nie wpaść na jakieś ciekawe rozwiązanie. Tym bardziej, że wnęk w mieszkaniu było więcej. Mogłam zagospodarować wszystkie, a właściwie to nawet musiałam. Szafa to ważna rzecz dla kobiety, bo nie ułoży swoich sukienek w pawlaczu czy szufladzie. Estetycznie też musi być posiadać walory. Jednak po męsku myśląc – musiała być też dobrze wykorzystana. Oprócz drążka jakieś półki, wewnętrzne szuflady. To wszystko zobaczyłam w pierwszym projekcie.

Pierwsza firma i ostatnia. Tak spodobała mi się jej gospodarka przestrzenią, że przyjęłam projekt po zapoznaniu się z wyceną. Czasami warto „pokombinować”, gdy cel jest szczytny. Gdybym sugerowała się ilością pokoi, a nie metrażem, zapewne mieszkanie bym skreśliła. A tak  – jestem w nim teraz bardzo szczęśliwa.