Kiecki XXL na wieczór

Studniówka to bal, na którym każda dziewczyna chce wyglądać perfekcyjnie. Kiedy byłam w trzeciej klasie liceum, również miałam takie marzenie. Chciałam, by ten wieczór był czasem, który będę miło wspominać po latach. Bal studniówkowy wiązał się jednak z kilkoma zakupami. Najważniejszym z nich było kupno odpowiedniej sukienki.

Sukienka wieczorowa w dużym rozmiarze

klasyczne sukienki wieczorowe XXLPrzygotowania do studniówki bardzo mnie cieszyły. Miał to być bowiem pierwszy poważny bal w moim życiu. Nie zamierzałam na nim ani trochę oszczędzać, ponieważ chciałam przeżyć i spędzić go z pompą. Dlatego też już kilka miesięcy przed tym wyjątkowym wydarzeniem zaczęłam szukać odpowiedniej kreacji. Jako że nie mam talii osy, obiektem mojego zainteresowania były klasyczne sukienki wieczorowe XXL. Wiedziałam, że nie mogę założyć kiecki w żadnym fikuśnym fasonie, ponieważ ten zapewne dodałby mi kilku kilogramów. Chciałam więc postawić na klasykę, która moim zdaniem zawsze się wybroni. Dlatego też mniej więcej co weekend urządzałam sobie wycieczkę po galerii handlowej, czy też po okolicznych butikach w moim mieście z nadzieją, że znajdę dla siebie odpowiedni, klasyczny model. Bardzo się cieszę, że nie straciłam nadziei, ponieważ wiara przypłaciła tym, że w końcu wyszłam z jednego ze sklepów z wymarzonym modelem sukienki, niemal skrojonym na mnie! Byłam w szoku, że ta wieczorowa kiecka tak dobrze na mnie leży. Po jej zakupie nie mogłam już się doczekać balu.

Podczas studniówki czułam się wyśmienicie. Miałam przeświadczenie, że wyglądam niczym milion dolarów. Czułam się tak między innymi dlatego, że miałam na sobie przepiękną wieczorową sukienkę, która świetnie na mnie leżała. Do tej pory jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, szczególnie kiedy spoglądam na pamiątkowe zdjęcia z tamtego wieczoru.