Jak znaleźć sprzedawców hurtowych wcześnie kwitnących wrzosów?

Wspaniałym fioletowym akcentem jesienno-zimowym są właśnie wrzosy. W ostatnim czasie cieszą się ogromną sławą i z roku na rok przybywa zwolenników tych roślin. Należą do gatunku wrzosowatych i z uwagi na to, że są wieloletnie, a ich pielęgnacja nie jest skomplikowana są symbolem nadchodzącej jesieni. 

Gdzie kupimy wrzos wcześnie kwitnący w sprzedaży hurtowej?

wcześnie kwitnące wrzosy - sprzedaż hurtowaWrzosy to krzewinki i chociaż są bylinami to mają wspaniałe kolory. Począwszy od fioletowego do czerwonego, różowego i białego. Ich liście są jasnozielona, ale w zależności od odmiany możemy dostać ciemno zielone. Tak jak kolory, również wielkości wrzosów są różne. Przeciętnie mają ok. 50 cm, jednak w sprzedaży są dostępne małe roślinki i większe w postaci całych kłębów, tworzą okazałe krzewy. Sadzonki wrzosów doskonale nadają się do ogrodów, jak i balkonowych donic. Przyznać należy, że połączone z innymi roślinami w kompozycje kwiatowe wyglądają w prost niesamowicie. Istnieją późne odmiany tych roślin i kwitną od października, oraz wczesne których sezon kwitnienia rozpoczyna się już w sierpniu. Wrzosy kupimy w szkółkach ogrodniczych lub w internecie, możliwy jest zakup detaliczny lub hurtowy, wówczas zapłacimy mniej i wynegocjujemy dobrą cenę. Jednocześnie ciesząc się dobrym gatunkiem roślin. Wcześnie kwitnące wrzosy – sprzedaż hurtowa jest możliwa w wyspecjalizowanych sklepach. Tu warto pamiętać, że mając do czynienia z profesjonalistami otrzymamy bardzo dobre okazy, których możemy nie dostać w stacjonarnych szkółkach ogrodniczych.

Najpiękniejsze odmiany roślin nie potrzebują reklamy, są same w sobie piękne i okazałe. Sprawdzają się również w każdej sytuacji i do nich niewątpliwie możemy zaliczyć wrzosy. Nie trzeba ich polecać ani podkreślać ich walorów, ponieważ nadają się na każdą okazję i są wspaniałą ozdobą domu, ogrodu czy balkonu.