Ile kosztują ziemniaki?

Ziemniak jest najbardziej popularnym warzywem w Polsce. Jest podstawowym składnikiem naszych obiadów i ląduje na naszych stołach w wielu różnych postaciach. Jest też niezwykle uniwersalny, bo pasuje do niemal każdej kuchni świata. Jednak u kogo się w nie zaopatrywać?

Ziemniaki od producenta 

producent ziemniakówZiemniaki są często lekceważone, a to tanie i dobre źródło białka i węglowodanów. Dwa kilogramy ziemniaków są w stanie zapewnić dzienne zapotrzebowanie na kalorie. A dwa kilo ziemniaków u producenta to często koszt nieprzekraczający złotówki. Czemu lepiej zaopatrywać się u producenta ziemniaków? Otóż dlatego, że to towar z pierwszej ręki, bez pośredników, czyli najtańszy. Jednak jakość produktu ma równie duże znaczenie. Producent ziemniaków pokazuje nam niezbędne certyfikaty, potwierdzające rodzaj hodowli oraz dokumenty potwierdzające, że prowadzi uprawę, której nie pryska się chemikaliami. Współpraca z dobrym hurtownikiem może być bardzo owocna. Dlatego znajdźmy hurtownię ziemniaków, która na rynku funkcjonuje dłuższy czas i cieszy się zaufaniem klientów. W internecie, swoją ofertę przedstawia zdecydowana większość producentów tych warzyw, dlatego ich znalezienie jest bardzo proste. Ziemniaków w Polsce rośnie najwięcej, jako, że jest na nie duże zapotrzebowanie. Producenci ziemniaków szczycą się też elitarnymi uprawami ekologicznymi. To właśnie z nich produkuje się jedzenie w słoiczkach. Ziemniaki z takich upraw producenckich, spełniają restrykcyjne normy i są produktami klasy premium. 

Ziemniaki to ważny składnik naszego codziennego menu. Dostarczają nam potrzebnej ilości kalorii i mogą stanowić pełnowartościowy posiłek. Serwowane są najczęściej w postaci puree, frytek oraz placków. Dobry producent upraw, dba o najlepszą jakość swoich ziemniaków.