Gumy krawieckie w krążku

Zawód krawcowej nie może obejść się bez wykorzystania odpowiednich materiałów, takich jak suwaki, gumy dziane, tkane czy okrągłe. Gumy krawieckie mogą być używanie nie tylko w przemyśle odzieżowym, ale także przy produkcji mebli czy wyrobów kaletniczych.

Zalety gumy tkanej

guma tkana w krążkuGuma krawiecka to rozciągliwy i bardzo elastyczny materiał krawiecki. Gumy pasmanteryjne wykorzystywane są przede wszystkim przy produkcji odzieży, ale mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle meblarskim czy przy produkcji torebek lub obuwia. Będzie ona idealna w celu stworzenia ciepłej, zimowej czapki – dzięki wszyciu w jej brzeg gumy, czapka dopasowywać się będzie do głowy każdego rozmiaru. Bardzo opłacalna do zakupu jest guma tkana w krążku, zamiast na metry. Każda krawcowa szybko wykorzysta cały krążek gumy, dlatego warto zaopatrzyć się w jej większą ilość. Przyda się nie tylko do wyrobu zimowych czapek, ale także prześcieradeł z gumką. Są one praktyczne i funkcjonalne, ze względu na to, że nie ściągają się z materaca podczas snu. Zapewnia to większą wygodę oraz komfort wypoczynku. Zwykłe prześcieradło można także przerobić na takie z gumką, właśnie dzięki użyciu rozciągliwej gumy tkanej, którą można wszyć w jego brzeg. Guma tkana sprawdzi się także podczas produkcji obuwia, na przykład bez zamków czy sznurowadeł, dzięki zastosowaniu gumy można je szybko ubierać oraz ściągać. Gumy tkane w krążku są produkowane w różnych rozmiarach i szerokościach, dlatego każdy znajdzie jej odpowiedni rodzaj, dostosowany do potrzeb.

Gumy tkane są zarówno praktyczne, jak i estetyczne i ozdobne. Można stosować je jako ozdobę ubrania, obuwia czy torebki. Są także funkcjonalne – dzięki nim czapki czy bielizna będą rozciągliwe i dopasowane do każdego rozmiaru ciała człowieka.