Dobry psycholog z Poznania

 

Mówi się, że człowiek jest w stanie sobie poradzić ze wszystkim. Niestety, nie każdy jest tak silny, by dać sobie radę, nie reagować na złe słowa otoczenia i cały czas trzymać się w niezachwianej kondycji. Na przykład taka ja. Do pewnego czasu było dobrze, jednak zdarzyło się coś takiego, że kompletnie się załamałam.

Rozmowa z doświadczonym psychologiem

dobry psycholog poznańDługo nie mogłam się podnieść. Rozstanie z chłopakiem, z którym planowałam ślub było takim momentem w którym wszystko mi się posypało. Nie wychodziłam z łóżka przez większą część dnia, a gdy już wyruszyłam na zajęcia, to byłam w fatalnym stanie. Czułam, że każdy mnie ocenia i obmawia za plecami. Wpadłam w jakiś obłęd. Stwierdziłam, że jedyna osoba która może mi pomóc to dobry psycholog poznań i muszę się do niego udać, ponieważ jak dalej będę w takim stanie, to kto wie jak to będzie wyglądało. Samo jak widać nie przechodziło. Nie dawałam sobie rady sama ze sobą, więc rozpoczęłam spotkania z psychologiem z mojego miasta. Na początku zaczęłam opowiadać o sobie i o swoich problemach. Pytał, jak odczuwam różne rzeczy i w jaki sposób je odbieram. Bardzo zaangażował się w rozmowę i zauważyłam, że również i ja sama chętnie mu o wszystkim mówię. W końcu poczułam jakąś taką ulgę, że miałam się komu wygadać. Gdy widziałam, że psychologowi nie jest to obojętne i nie traktuje mnie przedmiotowo, tylko z prawdziwą troską, to zaczęłam się zwierzać i zaufałam mu przede wszystkim.

Po kilku spotkaniach z psychologiem, w końcu zaczęłam sobie jakoś radzić z problemami dnia codziennego. Zrozumiałam wiele rzeczy i zaczęłam je odbierać trochę inaczej. Zmieniłam swój pogląd na świat, przestałam chodzić załamana. Nauczyłam się na nowo cieszyć życiem po tych sesjach. Bardzo mi pomogły jak widać.