Chciałem mieć okna z żaluzjami

Nie chciałam mieszkać na parterze, ale trafiła się świetna okazja kupna mieszkania za niską cenę to się zdecydowałam na ten zakup. Okna nie miały firan co mi pasowało, ponieważ to nie było w moim klimacie. Chciałam jednak mieć jakiś komfort.

Wszystkie okna z nowymi żaluzjami

żaluzje szczecinNie chciałam, żeby ludzie zaglądali mi do mieszkania a bez zasłon to salon był wystawiony na oko każdego przechodnia. Zdecydowałam się więc na żaluzje szczecin, ponieważ uznałam to za najlepsze rozwiązanie. Zasłony nie wchodziły w grę a żaluzje to była najrozsądniejsza opcja dla mnie. Znalazłam w internecie sklep, który oferował rozmaite żaluzje i na dodatek wysyłali swojego pracownika na ich montaż. Firma miała swoją siedzibę w Szczecinie co zdecydowanie mi odpowiadało. Zdecydowałam się na klasyczne żaluzje, ponieważ często zmieniałam wystrój mieszkania i nie zamierzałam za każdym razem wybierać żaluzji w odpowiednim kolorze. Wybrałam srebrne. Pracownik, który pojawił się u mnie w mieszkaniu, żeby je zamontować był bardzo sympatyczny i miło nam się rozmawiało. Dowiedziałam się, że żaluzje montuje od dwudziestu lat i posiada ogromne doświadczenie. Miałam pewność, że zamontuje mi profesjonalnie te żaluzje i cieszyłam się, że właśnie on do mnie przyjechał. W ciągu jednego dnia na wszystkich oknach miałam zamontowane żaluzje i byłam spokojna, że nikt nie zaglądał mi do mieszkania. To był niski parter i każdy przechodzień patrzył w okna. Sama tak robiłam i to był odruch niekontrolowany. Teraz mogłam cieszyć się komfortem.

Zakup tego mieszkania był bardzo dobrą decyzją. Sąsiadów miałam bardzo fajnych i z każdym dogadałam się bez żadnego problemu. Nawet zaprzyjaźniłam się z sąsiadką z trzeciego piętra i często spotykałyśmy się przy kawie, żeby poplotkować.