Bramki piłkarskie dobrym prezentem

Mój syn niedawno skończył siedem lat. Jest ona bardo aktywnym dzieckiem. Zastanawiałam się co byłoby dla niego najlepszym prezentem. Chciałam żeby było to coś związane jednak z aktywnym wypoczynkiem. Mieszkamy w dużym domu z ogrodem.

Zakup bramek piłkarskich dla syna

wytrzymałe bramki piłkarskie dla dzieciTakże mamy sporo terenu przed domem żeby coś tam zorganizować. Mój mąż powiedział mi, że w internecie znalazł wytrzymałe bramki piłkarskie dla dzieci, które jego zdaniem są bardzo fajne. Gdy je zobaczyłam stwierdziłam, że rzeczywiście to jest coś co może mu się bardzo spodobać. Do tego bramki te były w bardzo atrakcyjnej cenie. w sumie gdy syn jest tylko przed domem to zawsze chce grać z mężem w piłkę. A teraz będzie to wyglądało bardziej profesjonalnie gdy będzie miał takie właśnie bramki. Zdecydowaliśmy się więc je zamówić. Mąż powiedział, że na pewno będzie zachwycony i pewnie na mecze będą przychodzili do niego koledzy. W sumie na te bramki nie czekaliśmy zbyt długo. Gdy przyszły mąż schował je od razu do garażu żeby syn nie znalazł ich przed urodzinami. W końcu miała to być dla niego niespodzianka. W dzień urodzin w czasie gdy ja byłam z nim na zakupach mąż rozstawił te bramki. Gdy przyjechaliśmy już stały. Gdy syn je zobaczył był zachwycony. Powiedział, że ma teraz prawdziwe boisko w domu. Cieszył się jak nigdy. oczywiście od razu musiał z mężem grać w piłkę. A gdy na urodziny przyszły zaproszone dzieci to już wszyscy grali. Cieszyliśmy się bardzo z mężem bo udało nam się kupić dla syna bardzo dobry prezent.

Wiedziałam, że na pewno nie będzie to te rzecz, która znudzi mu się za jakiś czas. Bo w końcu pewnie w piłkę będzie lubił grać jeszcze przez długie lata. Zresztą zauważyłam, że mężowi też ta zabawa bardzo się podoba. Kiedyś gdy odwiedzili nas znajomi to także grał tam w piłkę z kolegami.