Angielska instrukcja obsługi czyszczenia carpetu

 

Kupiłam sobie ostatnio do domu sprzęt piorący dywany na mokro. Zamówiłam go ze strony internetowej pralni dywanów. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że instrukcja obsługi urządzenie była dostępna tylko w języku angielskim. Uczyłam się tego języka w szkole, ale to było dawno temu i niewiele pamiętałam. Musiałam sobie jednak jakoś poradzić.

Jak wyczyścić carpet’a w domu?

carpet cleaningInstrukcja obsługi była zatytułowana carpet cleaning i całe szczęście, że zawierała oprócz opisów również rysunki, ponieważ ułatwiło mi to połowiczne zrozumienie tekstu. Przede wszystkim musiałam do swojego czyszczącego na mokro odkurzacza wlać wodę i odpowiednią ilość środka czyszczącego. Miałam trochę trudności z otworzeniem pojemnika na wodę, ale ostatecznie udało mi się go otworzyć. Wystarczyło go po prostu nie szarpać i delikatnie otworzyć. Następnie podłączyłam ten odkurzacz do czyszczenia dywanów do prądu. Musiałam jeszcze tylko zamocować szczotkę i mogłam zacząć czyścić mój carpet, czyli dywan. To akurat z języka angielskiego jeszcze rozumiałam. Taki odkurzacz czyszczący był bardzo skuteczny. Dzięki jego użyciu dywan odzyskał dawny kolor i blask. Stał się również o wiele milszy w dotyku niż przed czyszczeniem. Byłam bardzo zadowolona z mojej maszyny carpet cleaning, świetnie poradziła sobie ona z zabrudzeniami dywanu. A ja na przyszłość nauczę się dokładnie czytać opisy rzeczy, które kupuje online.

Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z zakupy. Oprócz tego, że to opakowanie nie dołączono instrukcji obsługi w języku polskim, nie miałam żadnych zastrzeżeń do produktu. Był on sprawny i profesjonalny. Dzięki niemu, szybko i nie problemów wyczyściłam dywany w mieszkaniu. Urządzenie poradziło sobie nawet z trwałymi, zaschniętymi plamami, które były trudne do wybawienia.